Trzy anioły VI

ID:

 

PDFDrukuj
Obrazy do salonu anioły nowoczesne
Kliknij w obraz aby powiększyć

Proporcje zdjęcia: x=, y=, x/y=

Info

Wydruk na płótnie:

Reprodukcje (fotoobrazy) drukujemy na bawełnianym płótnie artystycznym canvas naciągniętym na drewniany blejtram. Obraz ze zdjęcia jest doskonałym prezentem, gotowym do powieszenia na ścianę.

Wydruk Fine Art:

Wydruki artystyczne wykonujemy na papierze typu fine-art, który zapewnia doskonałą jakość i trwałość drukowanych zdjęć oraz nadaje pracy artysty szczególny charakter.

Plakat:

Plakaty drukujemy na wysokiej jakości papierze o doskonałych parametrach technicznych.

Nietypowy format? Zamów

Artysta

Tytuł

Trzy anioły VI

Dodane przez
Opis pracy

Obrazy do salonu anioły - obraz Trzy anioły VI - piękny, nowoczesny obraz z aniołem, a raczej z trzema aniołami. Reprodukcja ręcznie malowanego obrazu olejnego z trzema tajemniczymi postaciami. Może być doskonałym prezentem dla najbliższej osoby, z okazji ślubu dla młodej pary lub jako obraz na prezent dla dziecka czy z okazji przeprowadzki do nowego domu czy mieszkania. Boki obrazów drukowanych na płótnie są również zadrukowane. Obrazy drukowane naciągane są na wysokiej jakości sosnowe krosna malarskie (blejtramy). Są gotowe do powieszenia na ścianie od razu po rozpakowaniu przesyłki. Reprodukcje są drukowane tuszem pigmentowym co gwarantuje doskonałe nasycenie barw i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Druk reprodukcji obrazów w najnowocześniejszej technologii pigmentowej sprawia, że zachowują swoje kolory przez wiele lat.

Patrz także: skrzydła anioła obraz na ścianę

Inne obrazy z aniołami na ścianę

 

Cena licencji:
110,00 zł
Kwota rabatu:
Cena / kg:
Zamów
not_available.gif


Ogólna ocena (0)

0 z 5 gwiazdek

Zostaw swój komentarz

Skomentuj jako gość

0
  • Nie znaleziono komentarzy